Kurum Müdürümüz Sn. Mehmet OLCAR için veda yemeği düzenlenmiştir.
  08.12.2021

          Ceza İnfaz Kurumumuz  Müdürü Sayın Mehmet OLCAR’ın Afyon Açık Ceza İnfaz Kurumuna tayini çıkması münasebetiyle veda yemeği düzenlenmiştir.

           Veda Yemeğine;   Amasya Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mahmut BIÇAKCI ,  Amasya Cumhuriyet   Savcısı Sayın Yunus Emre ZENGİN,  İzleme Kurumu Başkanı Ali Osman KURT,  Kurum 2.Müdürü Sevgi PEHLİVANOĞLU ile kurum personellerimiz katılmıştır. 

           Program samimi ve hoş sohbet eşliğinde yenilen yemek ile başlamış olup akabinde Kurum Müdürü tarafından veda konuşması yapılmıştır.  Amasya Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut BIÇAKCI Kurum Müdürümüze iyi dilek ve temennilerini iletip yeni görev yerinde başarılar dileyerek  Amasya Cumhuriyet Başsavcılığı adına plaket takdimi yapmıştır. Kurumumuz adına  Amasya Cumhuriyet Savcısı Sayın Yunus Emre ZENGİN  plaket takdimi ve  Kurum 2.Müdürü Sevgi PEHLİVANOĞLU tarafından ise hediye takdimi yapılmıştır.

          Kurum Müdürümüz Sayın Mehmet OLCAR’a Kurumumuz için bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler için teşekkür eder yeni görev yerinde başarılar dileriz

  Adres

  Helvacı, Amasya E Tipi Kapalı Cezaevi No:53, 05100 Amasya Merkez/Amasya

  Telefon

  Tel: 0 (358) 242 03 64 - 0 (358) 242 07 25

  Fax: 0 (358) 242 05 85

  E-Posta

  abbamasya.etcikisaretadalet.gov.tr